Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Modernizacja ul. Kępnej - etap II

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Ulica Kępna jest jedną z najważniejszych ulic wschodniej części Gdańska. Po ubiegłorocznym remoncie pierwszego fragmentu ulicy, 16 maja ogłoszono przetarg na modernizację drugiego etapu. Realizacja inwestycji obejmie ponad 600-metrowy odcinek. Przetarg ogłoszono 16 maja.

W ramach zadania zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni, zostaną utwardzone pobocza. Ponadto wykonane zostaną perony przystankowe. Wykonawca dokona również poprawy stanu istniejących zjazdów do bocznych dróg. Przetarg obejmie także pielęgnację zieleni. Oferty przetargowe poznamy 4 czerwca. Jeśli procedury przetargowe przebiegać będą bez zakłóceń, prace zakończą się do końca listopada 2018 roku.

W imieniu Gminy Miasta Gdańska koordynatorem modernizacji ul. Kępnej jest Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska. Więcej informacji na stronie DRMG.

Przewidziane zakończenie realizacji zadania to listopad 2018 r.Aktualizacja, 09.11.2018 r.

Kepna XI 1

Aktualizacja, 23.10.2018 r.

W ramach realizacja zadania wylano ostatnią warstwę ścieralną asfaltową oraz ułożono nowe chodniki.

DSC06634

Aktualizacja, 08.10.2018 r.

W ramach zadania "modernizacja ul. Kępnej- etap II" wykonano ustawienie krawężników w zdłuż drogi.

Kepna X 3

Aktualizacja, 14.08.2018 r.

Od 16 sierpnia wykonawca będzie prowadził prace związane z ustawieniem krawężnika i zmianą nawierzchni peronu autobusowego. Do połowy września z uwagi na prace przy krawężnikach mogą pojawić się drobne utrudnienia związane z zawężeniem pasa jezdni.