Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa ul. Pagórkowej - etap II

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończyliśmy realizację inwestycji polegającej  na przebudowie ul. Pagórkowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Myśliwską do ciągu pieszo-jezdnego wzdłuż potoku Siedleckiego.

Zakres zadania obejmował wymianę nawierzchni odcinka z gruntowej na bitumiczną, przebudowę zjazdów, budowę chodników oraz miejsc postojowych. W ramach zadania zostało także wykonane oświetlenie i odwodnienie terenu.

Wykonawca: WPRD GRAVEL Sp. z o.o.
Termin realizacji: kwiecień 2019 - listopad 2019
Koszt inwestycji: ok. 900 tys. zł

Stan przed realizacją zadania

Pagorkowa 2

Widok po zakończeniu realizacji zadania

Pagorkowa 3 10 19 6

Aktualizacja 19.09.2019 r.

Jezdnia przy ul. Pagórkowej została pokryta warstwą ścieralną. Trwają roboty przy budowie chodników oraz podjazdów do posesji. Zostało wykonane nowe oświetlenie ulicy.

Pagorkowa19 09 19 3

Aktualizacja 27.08.2019 r.

Na terenie budowy trwają prace przy wykonaniu podbudowy jezdni i chodnika oraz układanie krawężników. Powstają nowe podjazdy do posesji mieszkańców oraz miejsca postojowe. Wykonywana jest instalacja odwadniająca ulicę.

Pagorkowa 08 19 24

Aktualizacja 03.07.2019 r.

Na terenie zadania trwają prace w zakresie branży elektrycznej, teletechnicznej oraz sanitarnej.

Pagorkowa 07 19 1

 

Aktualizacja

O realizację zadania ubiegało się pięciu wykonawców. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma WPRD GRAVEL Sp. z o.o., z którą 23.04.2019 roku podpisana została umowa. Wykonawca na realizację prac ma 6 miesięcy, prace powinny zakończyć się w połowie października.