Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przystąpiliśmy  prac przy modernizacji fragmentu al. Grunwaldzkiej na odcinu od nr 305 do 345 (jezdnia w kierunku Sopotu).

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadnia: „Modernizacja ul. Hallera w Gdańsku na odcinku od ul. Okrzei do ul. Mickiewicza (z wyłączeniem zmodernizowanego odcinka ulicy w obrębie skrzyżowania z ul. Reja) – jezdnia w kierunku Brzeźna (odcinek I) oraz na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Kościuszki – jezdnia w kierunku Brzeźna (odcinek II)” w ramach zadania pn. Modernizacja dróg na terenie Gdańska.

 

Przystąpiliśmy do  realizacji zadania związane z modernizacją ul. Chłopskiej na odcinku od ul. Piastowskiej do ul. Obrońców Wybrzeża (jezdnia w kierunku Gdańska).

 

Przystąpiliśmy  do realizacji inwestycji polegającej na przebudowie ul. Podwale Przedmiejskie i otwarciu skrzyżowania z ul. Łąkową. W ramach inwestycji przebudowana zostanie także sieć kanalizacji sanitarnej.

 Logo unijne Osowa 2

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z budową układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową w Gdańsku – Osowej” – Etap III. Niebawem rozpoczniemy prace na ul. Koziorożca, Keplera i Zeusa.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania, polegającego na rozbudowie ul. Tama Pędzichowska.