Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przystąpiliśmy do realizacji inwestycji polegającej na przebudowie ul. Przędzalniczej.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na budowie sygnalizacji świetlnej w ul. Jana Pawła II na wysokości Kościoła Opatrzności Bożej.

 Logo unijne Osowa 2

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z budową układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową w Gdańsku – Osowej” – Etap III. Niebawem rozpoczniemy prace na ul. Koziorożca, Keplera i Zeusa.

Przystąpiliśmy się do realizacji zadania polegającego na poprawie stanu nawierzchni ul.Świętokrzyskiej, na odcinku od ul. Wieżyckiej do ul. Wielkopolskiej.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przystąpiła  się do realizacji zadania pn. "Budowa ul. Gostyńskiej na odcinku od ul. Kwietniowej do ul. Goplańskiej".

 

 

Realizujemy inwestycję polegającą  na przebudowie ul. Pagórkowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Myśliwską do ciągu pieszo-jezdnego wzdłuż potoku Siedleckiego.