Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 Logo unijne Osowa 2

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z budową układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową w Gdańsku – Osowej” – Etap III. Niebawem rozpoczniemy prace na ul. Koziorożca, Keplera i Zeusa.

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z modernizacją Traktu Konnego. Trakt Konny zyska w tym roku nową nawierzchnię, na odcinku liczącym niemal 1 km.

Rozpoczynamy realizację kolejnego etapu zabezpieczenia osuwisk na terenie Biskupiej Górki. W tym etapie zabezpieczone zostaną skarpy w pobliżu ul. Na Stoku, ul. Pohulanka i ul. Biskupiej.

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z budową układu drogowego dla centrum edukacyjnego przy ul. Jabłoniowej.

Realizujemy inwestycję w obrębie dzielnicy Strzyża w Gdańsku polegającej na przebudowie ul. Lindego.

 

 

Realizujemy inwestycję polegającą  na przebudowie ul. Pagórkowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Myśliwską do ciągu pieszo-jezdnego wzdłuż potoku Siedleckiego.