Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska realizuje obecnie zadanie związane z remontem nawierzchni ul. Uranowej w ramach zadania pn.: „Budowa dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta”od ul. Platynowej do ul. Krzemowej."

 

Budowa mostu zwodzonego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 501 nad Martwą Wisłą w Gdańsku Sobieszewie zapewni bezpieczne i sprawne połączenie wyspy ze stałym lądem. W ramach zadania wybudowane zostały również dojazdy, przebudowane dwa skrzyżowania wraz z układem drogowym w rejonie mostu.

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z budową układu drogowego dla centrum edukacyjnego przy ul. Jabłoniowej.

 Przystąpiliśmy do realizacji inwestycji w obrębie dzielnicy Strzyża w Gdańsku polegającej na przebudowie ul. Lindego.

 

 

UE spojnosci

Trwa realizacja zadania polegającego na budowie kanalizacji deszczowej w rejonie ulic Grottgera, Bażyńskiego, Kasprowicza i Tetmajera w Gdańsku 

Przystąpiliśmy do budowy ulicy Obotryckiej w Gdańsku w ramach zadania: "Budowa i przebudowa dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta".