Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Utrudnienia na ul. Turystycznej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Utrudnienia na ul. Turystycznej

Od Marzec 13, 2019 11:16 aż Marzec 13, 2019 13:16
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej

W czwartek, 14.03.,  o godz. 8.00 nastąpi wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania  ulicy Turystycznej i Przegalińskiej. Ruch pojazdów sterowany będzie sygnalizacją świetlną.

Od strony ul. Turystycznej zamknięty zostanie zjazd w ul. Przegalińską. Dojazd  w kierunku ul. Przegalińskiej zaplanowano  przez ul. Kanałową. Ten etap organizacji potrwa ok. 3 tygodnie. Zmiany w organizacji ruchu związane są z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Turystycznej i Przegalińskiej.  O wprowadzeniu kolejnego etapu (przełożenie ruchu na drugą jezdnię poinformujemy z wyprzedzeniem.

O wprowadzeniu kolejnego etapu (przełożenie ruchu na drugą jezdnię poinformujemy z wyprzedzeniem.

Na ul. Turystycznej trwa budowa trasy rowerowej i drogi wojewódzkiej nr 501 na odcinku około 4,4 km od skrzyżowania z ul. Przegalińską do skrzyżowania z ul. Pohoreckiego. Koszt inwestycji to 14,1 mln złotych. Prace powinny zakończyć się z końcem czerwca 2019 roku. Więcej informacji na stronie DRMG: http://www.drmg.gdansk.pl/index.php/sr-realizowane/259-droga-rowerowa-wzdluz-ul-turystycznej-i-ul-boguckiego-w-gdansku-sobieszewie.

Przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o ostrożną jazdę!

 

turystyczna