Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ul. Toruńskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ul. Toruńskiej

Od Luty 22, 2019 12:12 aż Luty 22, 2019 22:12
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ul. Toruńskiej

W piątek, 22 lutego o godz. 17 zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu organizacji ruchu na ul. Toruńskiej. W związku z kolejnym etapem prac przy budowie Wiaduktu Biskupia Górka, na skrzyżowaniu ul. Toruńskiej z ul. Żabi Kruk, nastąpi otwarcie wlotu w ul. Żabi Kruk w kierunku Olszynki oraz włączona zostanie sygnalizacja świetlna. Odcinek ul. Żabi Kruk od skrzyżowania Żabi Kruk – Toruńska, do skrzyżowania Wilcza – Żabi Kruk, będzie odcinkiem dwukierunkowym.

Od 22.02 (piątek) od godz. 17, wprowadzony zostanie zakaz wjazdu w ul. Rzeźnicką w kierunku ul. Świętej Trójcy. Na wlocie od ul. Rzeźnickiej z kierunku Olszynki wprowadzony zostanie nakaz skrętu w lewo, natomiast na wlocie ul. Toruńskiej od ul. Żabi Kruk wprowadzony zostanie nakaz jazdy na wprost. Ul. Toruńska pozostaje jednokierunkowa na odcinku od mostu nad Motławą do ul. Okopowej. Taka organizacja ruchu potrwa około 2 tygodnie.

Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o ostrożną jazdę.