Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Koziorożca

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Koziorożca

Od Wrzesień 18, 2020 07:55 aż Wrzesień 21, 2020 09:55
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej

W poniedziałek, 21 września w godzinach porannych rozpocznie się układanie ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni na ul. Koziorożca, które potrwa dwa dni. W poniedziałek 21.09 w godzinach 8-16 zamknięty zostanie prawy pas ul. Koziorożca, od ronda z ul. Junony do pasażu handlowego. Zamknięty zostanie także „ślepy” odcinek ul. Koziorożca, do ul. Afrodyty. Wjazd na osiedle naprzeciwko pasażu odbywać się będzie ul. Borchardta, ul. Daru Pomorza i ul. Afrodyty.

We wtorek, 22 września zamknięty zostanie prawy pas, jadąc w kierunku ronda z ul. Junony. W trakcie układania nawierzchni nie będzie możliwości dojazdu do posesji, o czym zostali już poinformowani właściciele nieruchomości. Wraz z postępem prac, w ciągu dnia będą otwierane poszczególne fragmenty ulicy, na których zostały ułożone masy. Sugerowany objazd prowadzić będzie ulicami Niedziałkowskiego – Jednorożca-Wodnika. Prace we wtorek, 22 września powinny zakończyć się do godziny 16.

Wprowadzenie zmian w organizacji ruchu uzależnione jest od pogody. W przypadku opadów deszczu termin może ulec przesunięciu.

koziorozca mapa