Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Zeusa

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Zeusa

Od Styczeń 14, 2020 13:16 aż Styczeń 14, 2020 23:16
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej

W środę, 15 stycznia planowane jest wprowadzenie zmian w tymczasowej organizacji ruchu na ul. Zeusa. Od godziny 8 rano zamknięty zostanie odcinek ul. Zeusa, od ul. Junony do wysokości wjazdu na osiedle RAI (między ul. Temidy i Antygony). Objazd poprowadzony będzie ul. Konstelacji, ul. Barniewicką, Junony. Taka organizacja ruchu utrzyma się do kwietnia. Mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do swoich posesji.

Utrudnienia na ul. Zeusa spowodowane są trwającymi pracami związanymi z budową układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową w Gdańsku – Osowej” – Etap III. Mieszkańcy ul. Zeusa zyskają nie tylko nową nawierzchnię jezdni i chodniki, ale również kanalizację deszczową i oświetlenie. Inwestycja obejmuje także ul. Koziorożca. Koniec realizacji robót przewidziano na grudzień 2020 r.

Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o ostrożną jazdę!