Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Od czwartku, 28 listpoda zmiany na ul. Świętokrzyskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Od czwartku, 28 listpoda zmiany na ul. Świętokrzyskiej

Od Listopad 27, 2019 07:43 aż Grudzień 10, 2019 09:43
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 1424

Od czwartku, 28 listopada na ul. Świętokrzyskiej planowana jest zmiana tymczasowej organizacji ruchu. Ulica zostanie zawężona na odcinku od ul. Niepołomickiej do ul. I Brygady, na jezdni w kierunku Kowal. Ruch na tym odcinku będzie odbywał się wahadłowo. Na odcinku od ul. Wieżyckiej do ul. Niepołomickiej przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy. Taka organizacja obowiązywać będzie do 18 grudnia br. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.

Zmiana organizacji ruchu związana jest z kolejnym etapem poprawy stanu nawierzchni ul. Świętokrzyskiej na odcinku od ul. Wieżyckiej do ul. Wielkopolskiej wraz z budową kanalizacji sanitarnej, przebudową sieci wodociągowej wraz z przebudową fragmentu ul. K. Bergiela. Wykonawcą robót jest Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A. Termin zakończenia zadania planowany jest na luty 2020 r., a koszt realizacji wynosi ponad 5 mln zł.

Swietokrzyska 21 11 19