Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Ruszają prace na ul. Gostyńskiej na odcinku od Kwietniowej do Goplańskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Ruszają prace na ul. Gostyńskiej na odcinku od Kwietniowej do Goplańskiej

Od Wrzesień 25, 2019 00:00 aż Październik 25, 2019 09:32
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 147

Ruszają prace na ul. Gostyńskiej na odcinku od Kwietniowej do Goplańskiej


W piątek, 27 września planowane jest rozpoczęcie robót związanych z przebudową ul. Gostyńskiej. Prace rozpoczną się od usunięcia kolidującej zieleni z całego zakresu inwestycji, a następnie wykonawca przystąpi do robót drogowych równolegle od strony ul. Kwietniowej i ul. Goplańskiej. Droga zostanie wyłączona z ruchu, dojazd do posesji zostanie zachowany. Możliwe będą również czasowe zamknięcia zjazdów. Utrudnienia na tym odcinku potrwają ok. 1 miesiąca. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem, prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót. 

 

Gostynska etap 12

Inwestycja polega na poprawie stanu technicznego ulicy Gostyńskiej, na odcinku ok. 900 m, od ul. Kwietniowej do ul. Goplańskiej 148. W ramach prac ulica zyska nawierzchnię z płyt typu Yomb wraz z pasami oraz skrzyżowaniami z kostki betonowej, a także chodniki i zjazdy z kostki betonowej. Droga zostanie także oświetlona. Inwestycja realizowana jest w ramach programu „Budowy i przebudowy dróg lokalnych”. Wykonawcą robót jest firma Strabag Sp. z o.o. Prace powinny zakończyć się w grudniu 2019 r. Koszt realizacji to 2,8 mln zł.