Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę basenu przy ul. Reja

Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę basenu przy ul. Reja

Od Maj 10, 2019 10:05 aż Maj 10, 2019 23:05

W Gdańsk

Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej


Wkrótce rozpocznie się przebudowa pływalni znajdującej się w Zespole Szkół Energetycznych przy ul. Reja w Gdańsku. Rozstrzygnięto przetarg na realizację zadania. Niebawem zostanie podpisana umowa z Wykonawcami.

9 miesięcy potrwa przebudowa basenu przy ul. Reja w Gdańsku. Rozstrzygnięto przetarg na realizację zadania, które obejmować będzie remont całego budynku pływalni. Najlepszą ofertę złożyło konsorcjum firm: TERMIKA Sp. z o.o. i SANELL PP Sp. z o.o. Sp.k. Kwota jaką zamierzano przeznaczyć na inwestycję to 7,35 mln złotych. Najniższa oferta to ponad 8,9 mln złotych. Władze Gdańska podjęły decyzję o zwiększeniu środków finansowych, co umożliwi realizację inwestycji. W tym miesiącu zostanie podpisana umowa z Wykonawcami.

Basen ma 25 metrów długości. Cała powierzchnia użytkowa pływalni to 1 265,00 m2. Oprócz samej niecki basenu, przebudowane zostaną także szatnie z zapleczem. Prace prowadzone będą również w kilku salach dydaktycznych ZSE, gdzie Wykonawca wymieni posadzki i pomaluje ściany.

W zakresie inwestycji znalazło się także wykonanie wewnętrznej instalacji teletechnicznej – okablowanie strukturalne, instalacja monitoringu telewizji dozorowej CCTV i nagłośnienia. Wyremontowany zostanie także węzeł ciepła i instalacja elektryczna wraz z instalacją wodno-kanalizacyjną.