Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania związanego z przebudową budynku przy ul. Kartuskiej 32/34 na potrzeby Gdańskiego Centrum Świadczeń.

Przystąpiliśmy do realizacji zadania pn. "Rewitalizacja i przebudowa kompleksu budynków palmiarni w ogrodzie botanicznym w Parku Opackim im. Adama Mickiewicza w Gdańsku Oliwie” – etap I.

 

 

Przystąpiliśmy  do realizacji III etapu przebudowy kompleksu palmiarni. Prace prowadzone są na terenie oranżerii.

 

Przystąpiliśmy  do realizacji zadania polegającego na przebudowie drugiej części Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polanki.

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z remontem i przebudową budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku przy ul. Leczkowa.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z przebudową Gimnazjum nr 12 w Gdańsku ul. Wrzeszczańska 29 na potrzeby Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień.