Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przystąpiliśmy do przebudowy Gimnazjum  nr 12 w Gdańsku ul. Wrzeszczańska 29 na potrzeby Gdańskiego Centrum Usług Wspólnych oraz Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z przebudową Gimnazjum nr 12 w Gdańsku ul. Wrzeszczańska 29 na potrzeby Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień.

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z remontem i przebudową budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku przy ul. Leczkowa.

 

Celem rewitalizacji i przebudowy, oprócz zabezpieczenia obiektu zabytkowego przed dalszą degradacją, poprawą stanu technicznego oraz dostosowaniem do obecnych wymagań i przepisów jest zachowanie i wyeksponowanie wartości kulturowych historycznego Parku Opackiego.

 

Przystąpiliśmy  do realizacji III etapu przebudowy kompleksu palmiarni. Prace prowadzone są na terenie oranżerii.

 

Przystąpiliśmy  do realizacji zadania polegającego na przebudowie drugiej części Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polanki.