Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2018. Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO


Zakończyliśmy realizację zadania związanego z budową nowego placu zabaw dla dzieci z elementami sportowymi przy ulicy Kamieńskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 
Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na budowie siłowni do treningu ulicznego i kalisteniki u zbiegu ulic Kamieńskiego i Paganiniego w ramach BO 2018.

Zrealizowaliśmy zadanie związane z wykonaniem parków naukowo-muzycznych na terenie czterech placówek w dzielnicy Wrzeszcz Górny w ramach BO 2018.

 

Zrealizowaliśmy zadanie związane z wykonaniem oświetlenia przejścia dla pieszych - Nowy Świat- Szkoła i Przedszkole w Gdańsku Osowej.

 

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na modernizacji i budowie chodników na terenie osiedla Niedźwiednik w ramach BO 2018.

Zrealizowaliśmy zadanie związane z budową miejsca zabawy, rekreacji i sportu przy ul. Grobla IV w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.