Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2018. W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania z BO 2018: Osowski deptak 2.0 - miejsce spacerów i spotkań.

 

Trwają przygotowania do realizacji zadania z BO 2018, związanego z wykonaniem Dzielnicowego Centrum Zabawy Rekreacji i Wypoczynku. Projekt ma pełnić również rolę Wielopokoleniowego Plenerowego Centrum Integracji.

 

W I etapie BO 2015 powstało boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla małych dzieci, miejsce ze stołami do gry w ping ponga i 2 stoły do gier planszowych.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania - Rowerowy Plac Manewrowy i Rowerowe Miasteczko Ruchu Drogowego na terenie SP 81 w Gdańsku Osowej przy ul. Siedleckiego 14 w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania - odnowienie ciągu spacerowego na trasie Olsztyńska > Meissnera > Jana Pawła II > Jelitkowski Dwór w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 Przygotowujemy się do realizacji zadania - II etap ścieżki pieszo-rowerowej Łostowice Świętokrzyska do Parku Oruńskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.