Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2018. Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z budową miejsca zabawy rekreacji i sportu przy ul. Grobla IV w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Realizujemy zadanie związane z dokończeniem modernizacji istniejącego ciągu pieszego - bulwar, na ciąg pieszo-rowerowy z wydzieleniem ścieżki rowerowej od Parku Reagana do ul. Chłopskiej(II etap) w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przystąpiliśmy się do realizacji zadania polegającego na modernizacji i budowie chodników na terenie osiedla Niedźwiednik w ramach BO 2018.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z montażem oświetlenia w parku im. ks. Bronisława Kabata w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania Siłownia do treningu ulicznego i kalisteniki u zbiegu ulic Kamieńskiego i Paganiniego w ramach BO 2018.

 

Rozpoczęliśmy realizację zadania związanego z budową nowego placu zabaw dla dzieci z elementami sportowymi przy ulicy Kamieńskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.