Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2018. Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Realizujemy zadanie związane z dokończeniem modernizacji istniejącego ciągu pieszego - bulwar, na ciąg pieszo-rowerowy z wydzieleniem ścieżki rowerowej od Parku Reagana do ul. Chłopskiej(II etap) w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Zrealizowaliśmy zadanie związane z projektem 3 parki na 3 osiedlach dzielnicy Kokoszki - kontynuacja prac w ramach BO 2018.

Jesteśmy w trakcie realizacji zadania polegającego na  kolejnym etapie zagospodarowania kompleksu sportowego na terenie zielonym osiedla Zaspa Młyniec, przy ZKPiG 13 w Gdańsku. Realizacja prowadzona jest w ramach BO 2018.

 

Przystąpiliśmy się do realizacji zadania polegającego na modernizacji i budowie chodników na terenie osiedla Niedźwiednik w ramach BO 2018.

Realizujemy zadanie polegającego na budowie siłowni zewnętrznej na placu przy ul. Baczyńskiego w ramach BO 2018.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania Siłownia do treningu ulicznego i kalisteniki u zbiegu ulic Kamieńskiego i Paganiniego w ramach BO 2018.