Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2017. Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Na terenie dawnego boiska, na skwerze przy ul. Olsztyńskiej powstał parking na 60 samochodów oraz ogrodzony i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a także strefa rekreacji dla mieszkańców. Dodatkowo teren został oświetlony i obsadzony trawą.

 

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016, zakończyła realizację etapu I i II zadania, polegającego na poprawie stanu nawierzchni fragmentu ulicy Kutnowskiej oraz przełożeniu fragmentu nawierzchni na drodze łączącej się z ulicą Łęczycką oraz budowie łącznika pomiędzy ulicami Kutnowską i Łęczycką.

Zrealizowano modernizację Schroniska dla bezdomnych zwierząt „PROMYK” położonego w Gdańsku -Kokoszkach przy ul. Przyrodników 14. Rozbudowa przeprowadzona została
w granicach działki, na której znajduje się schronisko.

 

Zakończyliśmy realizację zadania związanego z rewitalizacją placu przy al. Jana Pawła II/ ul. Meissnera w ramach BO 2017.

 

Zamówienie obejmowało nowy chodnik z oświetleniem i ławkami - skrót od tunelu przy ul. Związkowej do przystanku autobusowego Gościnna w Gdańsku – Oruni.
Budowa nowego chodnika (100 m) ma posłużyć jako skrót dojścia od tunelu przy ul. Związkowej do przystanku autobusowego przy ul. Gościnnej. Skrót ma również ułatwić dojście do komunikacji miejskiej osobom starszym i niepełnosprawnym oraz poprawić bezpieczeństwo mieszkańców. 

 

Zrealizowaliśmy zadanie związane z budową ciągu pieszego z dopuszczeniem ruchu pojazdów samochodowych umożliwiającego dojście i dojazd do Domu Kultury Tybetańskiej w Gdańsku,