Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2019 w przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do rewitalizacji terenu w okolicy przystanku autobusowego i pawilonu handlowo-usługowego przy ul. Krasickiego wypięknieje i stanie się bardziej przyjazny dla pieszych i osób niepełnosprawnych. W ramach BO 2019 powstanie tam zielony skwer wypoczynkowy. 

 Przygotowujemy się do rozpoczęcia realizacji zadania pn. "Mini skwer Zimna" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

 

 

W związku z rozpoczęciem przez urząd Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków procedury wpisania Parku Steffensów do rejestru zabytków prace nad realizacją zadania pn. "Park Steffensów OD-NOWA" w ramach BO 2019 zostały wstrzymane.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Boisko wielofunkcyjne: os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

Przygotowujemy się do realizacji zadania w zakresie remontu chodnika, budowy trzech dróg rowerowych do połączenia z Parkiem Reagana oraz usytuowania 5 stojaków na rowery w ”Krainie Zabawy”.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z kompleksowym zagospodarowaniu terenu przy ulicy Królewskie Wzgórze w elementy infrastruktury rekreacyjnej i zieleni parkowej jako uzupełnienie istniejącego placu zabaw, boiska oraz zielonej plaży zrealizowanych w poprzednich edycjach BO.