Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2019 w przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Park Steffensów OD-NOWA" w ramach BO 2019.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Boisko wielofunkcyjne między pętlą tramwajową Łostowice - Świętokrzyska a zbiornikiem retencyjnym Augustowska".

Przygotowujemy się do realizacji budowy  boiska sportowego dla dzielnicy Dolny Wrzeszcz. Teren ten będzie wykorzystywany w celach sportowych przez społeczność mieszkańców naszej dzielnicy oraz uczniów dwóch szkół – II LO i XIX LO.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Parkingi - i nie tylko - Niedźwiednika ".

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z wyjazdem z al. Havla w kierunku Armii Krajowej – budowa drugiego prawoskrętu.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z zagospodarowaniem dolinki przy akademikach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dolinka znajdująca się między akademikami GUMed, a zabudową górnego tarasu dzielnicy Aniołki - w ostatnich latach zyskała na funkcjonalności - założono oświetlenie i planowane jest utwardzenie, przebiegającej jej brzegiem.